Dołącz do społeczności na poziomie FREE…

…i weź udział w webinarze:

„Wróżymy z fusów, czyli jak robić dobry marketing w branży artystycznej”

🎨 Kama wyjaśni, dlaczego będąc artystą powinno się opowiadać historie – o swojej sztuce, o sobie i o całych kolekcjach, od święta i na co dzień.

📱 Marek skupi się na marketingu sprzedażowym i dlaczego działanie w kampaniach czasowych jest lepsze niż sprzedaż przez okrągły rok.

🚀 A nasz gość specjalny Kuba… no cóż, jeśli Kubę poznaliście już ostatnio to wiecie jak działa. Nie lubi się ograniczać tematycznie. Ale spodziewajcie się mocnych historii z przykładami z życia i odrobiny dosadnego coachingu 👀

📅 23 listopad 2023 roku (czwartek), godz. 20:00 (UTC/GMT+2, strefa CEST)

Będzie trochę fusów, trochę wróżenia i trochę marketingu. Jak to w świecie sztuki 🙃 To jak? Będziesz?

Do rozpoczęcia webinaru pozostało:

Dni

:

Godziny

:

Minuty

:

Sekundy

Spiesz się! Na webinarze jest tylko 100 miejsc. Po przekroczeniu tej liczby zamykamy zapisy, aby wszyscy, którzy się zgłosili mogli dołączyć do spotkania na żywo.

Tylko co to właściwie znaczy… dołącz do społeczności? 😱

 

Dokładnie właśnie tyle 🙂

Zapisując się do społeczności Heart of Art to tak jakbyś zapisywał/a się na newsletter (a taki napakowany wiedzą wysyłamy co czwartek!) z dodatkowymi korzyściami dla członków – właśnie webinarami tematycznymi, spotkaniami na żywo z nami, dostępem do grupy na FB i kontaktem z innymi artystami 💃🌶️

Artystami takimi jak Ty, na różnych etapach kariery twórczej, którzy też szukają wiedzy, wsparcia, motywacji i dozy dobrego humoru na swojej drodze artystycznej. Łatwiej jest nią kroczyć razem 😉

To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje – w każdym momencie możesz kliknąć “wypisz się” i po sprawie (oczywiście byłoby nam wtedy bardzo smutno 😢 i robimy też wszystko, byś jednak z nami został/a!).

Marzy nam się po prostu stworzenie kreatywnego, artystycznego miejsca w Internecie, którego można być częścią – pełnego dobrej energii, gdzie jest zrozumienie, motywacja i wymiana myśli między ludźmi, których łączy sztuka 🎨❤️

Poniżej możesz przeczytać o nas trochę bardziej szczegółowo. A webinar o marketingu już w najbliższy czwartek.

To jak? Widzimy się?

PROWADZĄCY

Kto poprowadzi webinar?

Marek Mistarz

przedsiębiorca, wykładowca i doradca
Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej
TNT Systemy Informatyczne

Kamila Mistarz

historyczka sztuki, blogerka i szkoleniowiec
absolwentka Art History with Cognitive Science
University of Sussex, UK

Jakub Kuran

Jakub Kuran

przedsiębiorca, pasjonat sztuki
specjalista od druku cyfrowego i artystycznego
właściciel firmy QPrint

ZASADY SPOŁECZNOŚCI

Jak to działa?

01. Zapisujesz się do społeczności

Wystarczy, że w formularzu na końcu tej strony podasz swoje imię i adres e-mail. W ten sposób stajesz się członkiem społeczności na poziomie FREE i zyskujesz wszystkie przywileje na tym poziomie. Jeśli chcesz uzyskać przywileje na poziomie PREMIUM, to kup w naszym sklepie jeden z trzech pakietów dostępowych PREMIUM. Możesz wybrać płatność składki co miesiąc, co kwartał lub co rok.

02. Otrzymujesz newsletter społeczności

Będąc członkiem społeczności otrzymujesz nasz newsletter. To jest nasz podstawowy sposób komunikacji, więc dodaj nasz adres do białej listy w swoim programie pocztowym, aby nie trafiał przypadkiem do spamu. W mailach będziemy Cię informować o wszystkich wydarzeniach, które są organizowane w ramach społeczności, o spotkaniach, nowych materiałach, nowych narzędziach i innych ważnych sprawach. Jeśli jesteś członkiem na poziomie PREMIUM, to znajdziesz w nim dodatkowo cenne porady i wskazówki.

03. Dostajesz rabat na kursy lub usługi

Jeśli jesteś członkiem społeczności na poziomie PREMIUM i zalogowałeś się na swoje konto, to na stronach sklepu znajdziesz produkty, które są widoczne tylko dla Ciebie. To są produkty dla członków społeczności PREMIUM – kursy i usługi w znacznie obniżonej cenie. Niektóre z nich mogą być również bezpłatne. Masz też dostęp do tych sekcji strony, które są przeznaczone tylko dla członków na poziomie PREMIUM.

04. Dostajesz dostęp do zamkniętych grup

Po dołączeniu do społeczności otrzymasz od nas dostęp do zamkniętych grup w mediach społecznościowych, które służą do komunikacji członków społeczności pomiędzy sobą. Dołącz do tych grup i śmiało się odzywaj. Pytaj lub pomagaj innym.

05. Masz możliwość dzielenia się wiedzą

Będąc członkiem społeczności możesz dzielić się swoją wiedzą z innymi. Jeśli chcesz, to możesz przygotować swój własny kurs, który umieścimy na naszej witrynie. Sam zdecydujesz czy chcesz udostępnić go za darmo, czy też pobierać jakąś opłatę. Jeśli nie wiesz, jak taki kurs wykonać, to zgłoś się do nas. Pomożemy Ci w tym.

06. Zyskujesz prawo głosu

Jako członek społeczności masz możliwość decydowania o niektórych sprawach związanych z jej funkcjonowaniem. Od czasu do czasu możemy Cię prosić o udział w głosowaniach dotyczących wybranych zagadnień. Będzie to się odbywało za pomocą specjalnych ankiet. Głosowanie jest anonimowe, ale wyniki głosowania zawsze będą publiczne dostępne dla członków społeczności.

07. Masz szansę na dodatkowe korzyści

Jeśli podejmujesz aktywne działania na rzecz społeczności, to możesz liczyć na dodatkowe korzyści. Mogą to być specjalne przywileje, dodatkowe rabaty, zniżki, tytuły lub uprawnienia.

JESTEŚ ARTYSTĄ?

Czas na działanie!

Przyłącz się do naszej społeczności i zyskaj nowe możliwości. Razem zawsze jest łatwiej. Poczuj siłę wspólnych doświadczeń, praktycznej wiedzy i wzajemnego wsparcia.

Kto?

Kto może dołączyć do naszej społeczności?

Każdy, kto chce! A przede wszystkim ten, kto czuje w sobie artystycznego ducha, tworzy sztukę, chce ją tworzyć i sprzedawać lub chce wspierać osoby kreatywne na ich artystycznej drodze.

 

Co?

Co zyskujesz dołączając?

Zyskujesz ogrom wiedzy i doświadczeń oraz nieocenione wsparcie grupy. Jeśli chcesz i potrafisz, to możesz również dzielić się wiedzą. Przygotuj własny poradnik lub nawet kurs.

 

Jak?

Jak możesz dołączyć?

Bardzo prosto i całkowicie za darmo! Kliknij przycisk poniżej i zapisz się do społeczności. Później możesz też wykupić pakiet PREMIUM, aby zyskać dostęp do przywilejów członkowskich na tym poziomie.