O NAS

To my. Marek i Kamila Mistarz. Ojciec i córka. Oboje zafascynowani sztuką. Stanowimy dowód, ze pewne cechy dziedziczy się w genach. Różni nas pokolenie. I to, jakie miejsce ma sztuka w naszym życiu.

Organizatorzy społeczności
Połączyliśmy nasze doświadczenie, pasję i umiejętności. Pewnie się zastanawiasz, jak to zrobiliśmy? I co może powstać z mieszanki doświadczenia informatycznego, praktyki zarządzania, prowadzenia działań marketingowych i sprzedażowych z młodzieńczym zapałem, pasją do sztuki i nieokiełznanymi marzeniami? No właśnie!

Ten serwis i pomysł na budowanie społeczności wspierającej artystów w zaistnieniu we współczesnym świecie sztuki, który nieuchronnie jest podbijany przez cyfrową rzeczywistość, to właśnie efekt tego połączenia.

Wiemy już, że Wam, artystom często jest nie po drodze z zaawansowanymi technologiami, stronami internetowymi, sklepami, finansami, działalnością gospodarczą, podatkami, wirtualną rzeczywistością, tokenami NFT, marketingiem i promocją. Wolicie się zajmować się tym, co lubicie i potraficie najlepiej. Czyli tworzeniem. Budujemy tę społeczność, aby wspierać Was w rzeczach całkiem przyziemnych, bez których Wasza twórczość może zniknąć w zakamarkach historii. Ludzie z artystyczną duszą lubią bujać w obłokach. To dobrze, bo są do tego stworzeni. Bujając tak nie można jednak stracić łączności z rzeczywistością. My twardo stąpamy po ziemi i tworzymy dla Was ten niezbędny dla zachowania równowagi łącznik.

Jesteś artystą lub osobą, która wspiera kreatywność i sztukę?