KURS: Mini Wyzwanie – 9 ważnych pytań, które musisz sobie zadać jako artysta

Kategoria: KURSY
Ulubione kursy Udostępnij
Share Course
Page Link
Share On Social Media

Opis kursu

Zapewne się zastanawiasz po co masz zadawać sobie jakieś pytania i szukać odpowiedzi? Otóż po to, by z łatwością sprzedawać swoją sztukę czerpiąc radość z jej tworzenia!

Kurs przeznaczony jest dla artystów, którzy chcą przemyśleć i uporządkować swoją drogę artystyczną. Dzięki takiemu uporządkowaniu i zrozumieniu pewnych zasad rządzących rynkiem sztuki możesz podejmować znacznie bardziej efektywne działania dotyczące Twojej kariery artystycznej.

PROGRAM KURSU

Kurs składa się z dwóch modułów, w których łącznie znajduje się 12 lekcji.

MODUŁ 1: Powitanie i omówienie programu

W tym module dowiesz się więcej o instruktorach, którzy prowadzą kurs oraz trochę więcej o samym kursie.

MODUŁ 2: 9 ważnych pytań

W ramach tego modułu, w którym znajduje się 9 lekcji, postawione zostanie 9 pytań oraz omówione zostaną możliwości odpowiedzi na te pytania oraz konsekwencje, jakie te odpowiedzi ze sobą niosą. Jakie to pytania? Oto one:

1. Którą drogą idę jako artysta?
2. Jak mam zbudować swoją markę osobistą?
3. Jakich narzędzi potrzebuję, by zaistnieć w sieci?
4. Czy trzeba założyć własną działalność?
5. Jak wyceniać swoje prace?
6. Czy opłaca mi się robić inkografie?
7. Czy i jak sprzedawać za granicę?
8. Czy inwestować swój czas w nowe technologie?
9. Jak promować siebie i swoją twórczość?

Łącznie kurs obejmuje ponad 3 godziny wykładów, które pomogą Ci znaleźć własne odpowiedzi na te pytania. Stanowi on wstęp do realizacji pełnego wyzwania dla artystów organizowanego przez nas raz w roku i rozpoczynającego się jesienią.

WYMAGANIA WSTĘPNE
Do realizacji kursu nie są wymagane żadne dodatkowe umiejętności lub przygotowania.

CZAS DOSTĘPU
Od momentu zakupu kursu jest on dostępny do przerobienia przez minimum 12 miesięcy. Jest to czas gwarantowany, co oznacza, że po upływie tego czasu kurs może być dalej dostępny lub też zmieniony lub usunięty z naszego serwisu. W przypadku natomiast zakupu tego kursu w ofercie specjalnej dla członków społeczności PREMIUM jest on dostępny przez czas ważności pakietu członkowskiego.

INSTRUKTORZY PROWADZĄCY
Kurs prowadzą wspólnie Marek Mistarz i Kamila Mistarz.

OFERTA SPECJALNA

Jeśli należysz do naszej społeczności na poziomie PREMIUM, to możesz zakupić ten kurs 50% taniej! Wystarczy, że się zalogujesz na swoje konto i przejdziesz do sklepu, do kategorii kursów. Po zalogowaniu pojawi się w tym oknie oferta specjalna dla członków społeczności na tym poziomie.

Pamiętaj jednak, że w przypadku skorzystania z oferty specjalnej wykupiony kurs będzie dostępny tylko przez okres, w którym pozostaniesz członkiem społeczności na poziomie PREMIUM.

Jeśli nie należysz jeszcze do naszej społeczności lub należysz do niej na poziomie FREE, to możesz najpierw kupić dowolny plan dostępowy do poziomu PREMIUM a następnie od razu uzyskać zniżkę na zakup tego kursu.

Pokaż więcej

Zawartość kursu

Moduł 1: Powitanie i omówienie programu

  • Lekcja 1: Powitanie i przedstawienie się
    05:49
  • Lekcja 2: Omówienie przebiegu mini wyzwania
    02:17
  • Lekcja 3: Znaczenie i cel mini wyzwania
    04:27

Moduł 2: 9 ważnych pytań